hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Kotek psotek
Gry Planszowe
Autor: Jim Deacove
 okładka książki: Kotek psotek

Kotek Psotek to pełna frajdy gra familijna. Uczy najmłodszych logicznego myślenia, radzenia z emocjami, a całą rodzinę udanej współpracy. Proste zasady, ciekawa fabuła, która nie nudzi się także starszym uczestnikom, to gwarancja udanej rozgrywki. 

Zasady:

  • Kotek Psotek uwielbia ścigać się ze zwierzątkami w ogrodzie. Jest bardzo szybki, ale przyjaciele potrafią go przechytrzyć.
  • Pomóżcie ptaszkowi, wiewiórce i myszce dotrzeć do kryjówki na drzewie wykorzystując skróty na planszy oraz kocie przysmaki
  • Celem gry jest doprowadzenie zwierzątek do kryjówki, zanim kotek je dogoni. 
  • W grze nie występuje rywalizacja między graczami, ponieważ wszyscy mają wspólny cel.

„Rodzinka wygrywa” to seria gier kooperacyjnych skierowanych do małych dzieci (od 3 lat) i ich rodziców. W grach kooperacyjnych rodzice wspólnie z dziećmi starają się zrealizować cele stawiane przez grę. Dzielą się emocjami, trudnościami i doświadczeniem. Rodzice cały czas pomagają dzieciom w zrozumieniu reguł i przebiegu zabawy. Nie muszą sztucznie oddawać im zwycięstwa, jak to często zdarza się w innych grach. Nie występuje rywalizacja między graczami.

Gry z serii „Rodzinka wygrywa” oswajają małe dzieci z graniem, przestrzeganiem reguł, emocjami związanymi z sukcesem i porażką. Każda rozgrywka to prawdziwa frajda dla dzieci i rodziców, niezależnie od końcowego wyniku. W serii „Rodzinka wygrywa” ukazały się 2 gry „Kotek Psotek i „Mali detektywi”.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku