hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Czułość i gniew. Kobiety z Uroczyska.
Filia w Zielonce Pasłęckiej
Autor: Monika Rebizant-Siwiło
 Okładka książki - Czułość i gniew. Kobiety z Uroczyska.

"Czułość i gniew. Kobiety z Uroczyska. Tom 2" Moniki Rebizant-Siwiło to drugi tom sagi o wiedźmach z Wrzosowisk i pozycja obowiązkowa dla tych, którzy już wcześniej dali się oczarować charakternym i pełnym pasji kobietom. Historia, w której przeszłość miesza się z rzeczywistością przy akompaniamencie szumiących strumieni, natychmiast wciąga w magiczny świat.

Powieść Moniki Rebizant-Siwiło zabiera czytelników w świat, w którym magia przenika rzeczywistość, a w pozornej ciszy leśnych szlaków czają się złe moce. Nienawiść, namiętność i miłość mogą stać się katalizatorem wielkich zmian. Zbliża się szczególna noc, kiedy możliwe będzie zdjęcie klątwy z rodu wiedźm, do czego główna bohaterka bardzo skrupulatnie się szykuje. Nie można jednak powiedzieć, że wszystko idzie zgodnie z założeniami. Emilia staje przed trudnym zadaniem, a czytelnicy do końca nie będą w stanie przewidzieć, czy duchy przodków odzyskają spokój i w końcu przestaną ingerować w rzeczywistość.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku