hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Mordercy
Filia w Zielonce Pasłęckiej
Autor: David Wilson
 Okładka książki - Mordercy

Zastanawiałeś się kiedyś, co kieruje mordercami? Jakie mają motywy i jak można ich rozpoznać na ulicy? Jeśli intrygują Cię takie kwestie, to koniecznie powinieneś przeczytać książkę "Mordercy", napisaną przez jednego z najsłynniejszych brytyjskich kryminologów.

Jak to jest zostać najmłodszym w historii dyrektorem brytyjskiego więzienia? Na to pytanie odpowie David Wilson, który osiągnął ten cel już w wieku 29 lat. Był to przełomowy moment, w którym zaczął zupełnie inaczej postrzegać świat. Wszystkiemu winni byli ludzie, którzy coraz bardziej przypominali bestie z horrorów. Pozbawieni skrupułów i sumienia, radowali się wyrządzaną krzywdą. David Wilson musiał z nimi rozmawiać, prowadzić liczne przesłuchania i uczyć się ich toku rozumowania. Pozwalało mu to osiągać lepsze wyniki w pracy i stawać się coraz skuteczniejszym. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo zwyczajnym ludziom.

Bywały też inne sytuacje. Takie, w których rozmowa odbywała się w niemal przyjacielskich warunkach. Zamiast pustej i zimnej sali przesłuchań - wygodny fotel i gorąca herbata. Czasem coś mocniejszego. Jakie wnioski wyciągnął dyrektor więzienia z rozmów z psychopatami? Wyniki potrafią być szokujące...

David Wilson napisał książkę, która daje do myślenia. "Mordercy" to szczera i mrożąca krew w żyłach obserwacja rozwoju zła oraz ludzkiej natury. Autor przytacza w niej liczne historie, które osobiście go spotkały podczas długich lat pracy. Na stronach tego dzieła zamieszczone są także rozmowy z psychopatami, którzy mają wiele krwi na rękach. Jak można uchronić się przed takimi ludźmi na ulicy? Jak ich rozpoznać i jak się zachować w razie konfrontacji?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku