hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Smart working dla wszystkich : więcej niż praca zdalna : poznaj nowy styl pracy : zbuduj sukces firmy dzięki satysfakcji swoich pracowników /
CZYTELNIA
Autor: Villa, Dario
 okładka książki

Ogromne zmiany systemowe, mające miejsce w ostatnich latach, pod znakiem zapytania stawiają naszą dotychczasową wiedzę na temat sposobów wykonywania pracy (w tym jej miejsca i czasu). Firmy szukają nowych dróg osiągnięcia zysku, a pracownicy stają przed koniecznością wytyczenia sobie nowych ścieżek prowadzących ich do osiągnięcia satysfakcji z wykonywanej pracy. Metoda smart working, wpisana w model kulturowy zapoczątkowany 25 lat temu przez włoskich ekspertów wiedzy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi, oferuje organizacjom zmiany polegające na swobodzie, wolności wyboru i zrównoważonym rozwoju, odpowiadając tym samym na złożoność dzisiejszego kontekstu gospodarczego i społecznego lepiej niż inne metody. Ów sposób pracy bywa często mylnie rozumiany, a jego potencjał zwykle nie jest wykorzystywany. Czas więc wyjaśnić, czym jest smart working i przekształcić go w narzędzie dostępne zarówno dla dużych, średnich, jak i małych firm. Jeśli chcesz wejść na drogę zmian, wiodącą ku udoskonaleniu Twojej pracy − ta książka podpowie Ci, od czego zacząć. Ponadto w książce: • czego nauczyliśmy się, pracując zdalnie wskutek pandemii COVID-19 • odnalezienie swojej pasji, stałe uczenie się i odwaga wyjścia ze strefy komfortu, czyli jak osiągnąć satysfakcję z wykonywanej pracy • biurokracja i głupota funkcjonalna - jak skutecznie się ich pozbyć, by zwalczyć frustrację i czuć się spełnionym • doświadczenia Autora w zakresie wdrażania metody smart working do firm o różnym profilu działalności.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku