hamburger icon
close menu icon
map icon
14-400 PASŁĘK
pl. św. Wojciecha 5
Czcionka:
font image
font image
font image
Kontrast:
A
A
A
A
Król Lew
KOMIKSY
Autor: Weiss Bobbi , Moore Sparky
 Okładka komiksu

Kultowa bajka Disneya "Król lew" w nowym komiksowym wydaniu - "Klasyczne baśnie Disneya. Król Lew". Jeżeli Twoje dziecko pokochało losy młodego sympatycznego lwa, koniecznie pokaż mu zupełnie nową wersję tej ciekawej opowieści. Książka zachwyca pięknymi ilustracjami i przyciąga swoją komiksową formą.

"Klasyczne baśnie Disneya. Król Lew" autorstwa Bobbi J. G. Weiss to opowieść o miłości, przyjaźni, utracie, walce ze strachem i pokonywaniu własnych słabości. O wartościach, jakie dziecko powinno poznać, a które książka przybliża w przyjazny dla młodego czytelnika sposób.

Ta magiczna historia przenosi nas w świat afrykańskiej sawanny, gdzie spokojne i beztroskie życie wiedzie młody lew Simba. Mieszka u boku swojego ojca, Króla Lwiej Skały - Mufasy. Pewnego dnia świat Simby legł w gruzach za sprawą stryja Skazy, który podstępem pozbywa się następcy tronu i sam obwieszcza się nowym władcą.

Młody lew zdruzgotany stratą i przygnieciony ciężarem winy wyruszy w długą i niebezpieczną podróż, by odnaleźć swoje miejsce w wielkim kręgu życia, poznać smak i siłę prawdziwej przyjaźni i odzyskać to, co zostało utracone. Młody lew będzie musiał nauczyć się odpowiedzialności za życie innych, dojrzeć do mądrych, niełatwych wyborów i podjąć walkę o dobro. Mały czytelnik odnajdzie w tej historii odpowiedzi na wiele trudnych pytań.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
fb logo
Włącz/wyłącz czytanie tekstu. Aby uruchomić czytanie tekstu zaznacz tekst lub najedź na niego kursorem
fb logo
Biblioteka Publiczna w Pasłęku